Happy Smile Clinics – Diş İmplantları ve Gülüş Tasarımı

İSTANBUL'DA LİDER BİR KOZMETİK & İMPLANT DİŞ HEKİMİ KLİNİĞİ

Happy Smile Clinic, dünya çapındaki seçkin müşterileri için özel bir deneyimdir. Happy Smile Clinic, hassasiyet, konfor ve uzmanlık ile muhteşem, sağlıklı gülümsemeler yaratmak için en son teknoloji ile donatılmıştır. Bizi diğerlerinden gerçekten ayıran şey, deneyimli uzman cerrahlar, diş hekimleri ve usta diş teknisyenleri sayesinde bir dizi genel, implant ve kozmetik diş prosedürlerini tek bir çatı altında sunan spa benzeri güzel tesisimizdir. Kozmetik diş hekimliği, özel ve minimal invaziv estetik gülüş tasarımları, Hollywood gülüşleri ve diş implantı prosedürlerinde uzmanız. Her bir müşterimizin güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmayı hak ettiğine inanıyoruz. Çağdaş bir klinik ahlakı sürdürmekten gurur duyuyoruz; koruyucu diş hekimliğine ve doğal dişleri mümkün olduğunca uzun süre korumaya odaklanıyoruz. Bütüncül ve minimal invaziv diş hekimliğine inanıyoruz ve fonksiyonel, konforlu, kaliteli, uzun ömürlü ve estetik diş tedavisi sağlamayı amaçlıyoruz. Kozmetik, implant ve genel diş hekimliği ihtiyaçlarınız için bir diş kliniği seçerken birçok seçeneğiniz vardır ve birçok uygulama benzer görünebilir. Yine de, eğitim, uzmanlık, teknolojik yetenekler ve olanaklardaki ince farklar nihayetinde fark yaratır. Bu nitelikler, dünya çapında yalnızca bir avuç diş kliniğinin yakalayabildiği üstün sonuçlar ve hizmet kalitesi elde etmemizi sağlıyor.

Diş prosedürlerimizin kalitesini sağlamaya kararlıyız. Yalnızca en iyi dental malzemeler ve en gelişmiş dental ekipman kullanılır ve teşhis ve klinik çalışmalarımızın her aşaması azami özen, beceri ve bilgiyle yapılır. Kliniğimiz biyo-diş hekimliğine inanıyor, bu nedenle E.max Porselen Kaplama, Zirkonya Porselen Kron ve metal içermeyen restorasyonlar gibi metal içermeyen çözümler sunuyoruz. Avrupa’nın en iyi dijital diş laboratuvarlarından birini kullanıyoruz, birinci sınıf diş teknisyenleriyle çalışıyoruz ve en iyi kozmetik ve restoratif tedavilerden bazılarını yaratıyoruz. Kliniğimiz, mümkün olan en iyi sonuçlar için yalnızca en yeni, en gelişmiş teknolojiyi sunarak müşteri güvenliğine ve memnuniyetine öncelik verir. Tüm prosedürlerimizi kliniğimizde yerinde gerçekleştirebilmek için tüm ekipmanların en sıkı güvenlik standartlarını karşılamasını ve aşmasını sağlıyoruz. Diş hekimliğinin birçok müşteri için ne kadar stresli olabileceğini bildiğimiz için, kaygıyı azaltmak için rahatlatıcı bir ortam sağlıyoruz ve bu da birçok hastanın diş muayenehanesinde olduklarını bile unutmalarına neden oluyor. Tüm personelimiz, nihai rahatlama için spa benzeri bir kaliteye sahip sıcak bir ortam sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Güzel, uzun ömürlü gülümsemelerle sonuçlanacak muhafazakar, son teknoloji prosedürleri kullanarak gülümsemenizin doğal güzelliğini geri kazanmaya ve geliştirmeye adadık!

GÜLÜŞ TASARIMI

Bir gülümseme tasarlarken dikkate alınması gereken çok sayıda faktör vardır. Happy Smile Clinic’te Bütünsel Gülüş Tasarımı yaklaşımına değer veriyor ve uyguluyoruz. Digital Smile Design®, restoratif veya kozmetik dişçilik çalışmalarına hazırlanırken yüzünüzü, çenenizi ve dişlerinizi kaydetmek ve analiz etmek için dijital fotoğrafçılık, dinamik video, 3D tarama ve son teknoloji yazılım kullanan devrim niteliğinde bir diş tedavisi planlama tekniğidir. . Otantik bir “sanal siz”in 3B simülasyonunu yaratan Dijital Gülüş Tasarımı, keşfetmeniz ve düşünmeniz için çeşitli seçeneklerle gülümseme tasarımı kararlarınızı anlamanıza ve bunlara aktif olarak katılmanıza olanak tanır. Diş hekiminizin tercih ettiği gibi değil, istediğiniz sonuç için gülüş dönüşümünüzü birlikte yazacaksınız. Hassasiyete ve minimalizme inanıyoruz ve asla istenen sonucu elde etmek için yapılması gerekenden fazlasını yapmıyoruz. Güzel bir yüz, ‘Altın Oran’ adı verilen bir doğa yasasına göre tüm özelliklerin uyum içinde olduğu yüzdür. Estetik bir gülüş tasarımı, dişlerin, dokuların, kasların, iskelet yapılarının ve eklemlerin uyumlu bir şekilde çalıştığı huzurlu ve istikrarlı bir çiğneme sistemi geliştirmek için yüz ve diş kompozisyonunun analizini her zaman içermelidir. Başarılı, sağlıklı ve fonksiyonel bir sonuca ulaşmak, kaslar, kemikler, eklemler, diş eti dokuları ve oklüzyon dahil olmak üzere tüm destekleyici ağız yapıları arasındaki karşılıklı ilişkiyi anlamayı gerektirir. Nihai hedefimiz, çeşitli estetik unsurların aranjmanını oluşturarak gülümsemede hoşa giden bir kompozisyon elde etmektir.

SADECE GÜLÜŞ DEĞİL, BÜTÜNLÜ GÜLÜŞ TASARIMI

Müşterilerimizi sadece dişçilik açısından değil, gerçek insanlar olarak görüyoruz. Her bireyin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde tanımlıyor, uygun bir Gülüş Tasarımı oluşturuyoruz ve gülümseme yolculuğunuzun sonunda olmanızı sağlamak için imzanızı, ayırt edilebilir özelliklerinizi korumayı ve geliştirmeyi amaçlıyoruz. Diş hekimliğine bir sanat olarak yaklaşıyoruz, tüm porselen kaplamaları ve kronları kurum içi diş laboratuvarımızda, son derece eğitimli diş teknisyenleri ve gelişmiş son teknoloji ekipmanlarla çalışıyoruz. Bu, size mümkün olan en iyi estetik sonuçları vermek için özel renkleri ve uyumu tasarlayıp ayarlayabileceğimiz anlamına gelir. Hiçbir düzenli diş kliniği sizin için daha eşsiz ve uygun bir gülümseme üretemez. En son diş laboratuvarı teknolojileri ve uzman laboratuvar personeli ile donatılmış, diş hekimliğinde burada, duvarlarımızda özel olarak üretilemeyecek neredeyse hiçbir şey yoktur. Bu, bir diş kliniğinde nadir görülen bir özelliktir, ancak dünya çapında en iyi kozmetik diş kliniği olma taahhüdümüzün bir parçasıdır. Bu, diğer normal diş kliniklerinin aldığı sürenin yarısından daha kısa sürede birinci sınıf sonuçlar elde etmemizi sağlar. Dudaklarınızın her kıvrımını yüzünüzle uyumlu olacak şekilde belirliyor ve dikkate alıyoruz. Yeni gülümsemeniz, sahip olduklarınızı yabancı hissetmeden tamamlayacak ve geliştirecektir. Dijital diş hekimliği, gülüş tasarımı ve hassas ölçümlerle yeni gülüşünüzün yüz hatlarınızla orantılı olmasını sağlıyoruz. Son gölge, genel tonunuz ve tercihlerinizle de uyumlu olmalıdır.

HARİKA, IŞILTILI, DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ GÜLÜŞ TASARIMLARI & RESTORASYONLARI YAPIYORUZ…

Güzel bir şekilde dekore edilmiş kliniğimizin ve uzman diş hekimlerimizin kapsamlı deneyiminin ötesinde, muayenehanemizi belki de diğerlerinden ayıran özelliğimiz birinci sınıf, kurum içi dijital diş laboratuvarımızdır. Bu, bugün diş hekimliğinde nadirdir, ancak tüm müşterilerimiz için mükemmellik taahhüdümüzün bir parçasıdır. Kendi bünyemizde bulunan dijital diş laboratuvarımız diş hekimliğine şeffaflık getiriyor, el yapımı kişiye özel gülüş tasarımlarımızı kendi gözlerinizle izleyebilirsiniz. Onlarca yıllık deneyimle, incelik sanatında ustalaştık ve asla doğal olmayan sonuçlar üretmedik (veya en ufak bir gereksiz işi bile yapmadık). Happy Smile Clinics olarak itibarımızı bu sayede kazandık ve dünya çapında sayısız gülüşün güvenini kazandık.

GÜLÜŞ TASARIMI SANATI

Happy Smile Clinic’in kurum içi dijital diş laboratuvarı, mükemmel diş sanatı için son teknoloji bir merkezdir. Gelişmiş ışık, biçim ve işlev anlayışımıza dayalı olarak güzel ve doğal görünümlü restorasyonlar yaratıyoruz. Kronlardan kaplamalara ve implant restorasyonlarına kadar her ürün el yapımıdır ve en iyi malzemeler, özel teknikler ve en son teknoloji kullanılarak mükemmelleştirilir. Diş restorasyonlarımız, kişinin kişiliğini tamamlamak, yüz estetiğindeki dengeyi yenilemek ve gülümsemenin enfes güzelliğini arttırmak için tasarlanmıştır. Diş estetiğinde dünyaca ünlü usta seramikçiler, restorasyonlarımıza usta bir sanatçı gözü ve bilim insanı hassasiyeti getiriyoruz. Kliniğin kendi bünyesindeki dijital diş laboratuvarında birinci sınıf diş teknisyenleri ile çalışıyoruz ve en hoş parlak, benzersiz, doğal görünümlü restorasyonlardan bazılarını yaratıyoruz. Her vaka, üstün bir ışık, renk ve yüz estetiği anlayışına dayalı olarak tasarlanmıştır. Ve her gülümseme, kişinin kişiliğiyle uyumlu bir şekilde harmanlanacak ve doğal, enfes bir gülümseme yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Diş restorasyonlarımız ideal gülüş tasarımı, işlevi, bilimi ve sanatıdır. Her seferinde birinci sınıf kalite ve tavizsiz uyum ile olağanüstü restorasyonlar sunuyoruz. Tek ünitelerden tam ağız restorasyonlarına kadar, hastalarımızı memnun eden muhteşem gülümsemeleri garanti ediyoruz. Gülüş tasarımı sürecimiz, daha az yeniden yapım ve ayarlama için optimize edilmiştir. Kesin, dayanıklı ve kusursuz restorasyonlar sağlamak için CAD/CAM, Imetric 4D Ağız Dışı Tarayıcı, Dentsply Sirona Primescan dahil olmak üzere en son diş teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca birinci sınıf şirket içi frezelememiz aracılığıyla gerçekten özel imalatlar da sunuyoruz.

İşte Kozmetik, İmplant ve İleri Diş Hekimliği hakkında En Sık Sorulan Sorular için Hızlı ve Kolay Kılavuzunuz.

İLETİŞİM FORMU

  BİZE ULAŞIN

   Nasıl başlanır?

   Ücretsiz online danışmanlığınızı alın ve yeni gülüşünüze giden yolda ilk adımı bizimle atın.

   +90 850 305 95 95

   hello@hsctr.com

   Altunizade Mah, Kısıklı Cad, Sarkuysan Ak Plaza A Blok No:4 Kat:3, 34662 Üsküdar/İstanbul