Diş Kaplamaları: Gülüş Tasarımında En İyi Çözümlerden

ZİRKONYA DİŞ KAPLAMALARI İLE GÜLÜŞ TASARIMI

Happy Smile Clinic, diş kaplamaları konusunda Zirconia Porcelain Crowns ile çalışır ve dünyanın en iyi gülüş tasarımlarından bazılarıyla ilgilenir. Zirkonya Porselen Kronlar diş minesinden on kat daha güçlüdür ve yarı saydamdır ve o kadar doğal görünürler ki kimse onun doğal diş olmadığını anlayamaz. Bunları kliniğimizin dijital diş laboratuvarında gülümseme yapınıza mükemmel şekilde uyacak ve doğal dişlerinizle mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Zirkonya’nın süper gücü sayesinde, bu kronlar ultra ince yapılabilir, böylece ihtiyaç duyabileceğiniz diş hazırlığı miktarı mutlak minimumda tutulur. Zirkonya Porselen Kuron ile çarpıcı ve kişiye özel gülüş tasarımları yaratıyoruz çünkü doğal dişin rengine ve tonlarına en yakın olanıdır. Yarı saydamdırlar, doğal diş gibi görünürler ve ışığı benzer şekilde yansıtırlar. Ayrıca, günlük kullanımın aşınmasına ve yıpranmasına tahammül edebilen ve makul bir özenle uzun yıllar dayanabilen son derece dayanıklı maddelerdir. Geleneksel kronlar genellikle belirli bir formatta makine yapımı olsa da, kliniğin kurum içi dijital diş laboratuvarında ayrı ayrı el işçiliğiyle üretiliyoruz ve her set, her müşterinin benzersiz gülüşüne uyacak şekilde özel olarak üretiliyor. Zirkonya Porselen Kronlarla gülüş tasarımı sağlık ve kozmetik nedenlerle kullanılır, dişlerinizi güçlendirir ve gülüşünüzü her zaman istediğiniz bir gülümsemeye gençleştirir.

Diş kaplamaları için bir klinik seçerken, kozmetik diş hekimliği teknikleri konusunda doğru deneyime ve eğitime sahip olanı seçmek önemlidir. Sizi ve estetik gülüş hedeflerinizi anlamak için zaman ayıracak ve tam vizyonunuzu sunacak beceri ve sanata sahip bir diş hekimi seçmek de aynı derecede önemlidir. Bir gülümseme tasarımı için minimum diş küçültme, kozmetik diş hekiminizin uzmanlığına ve diş koruma felsefesine bağlı olarak uzun ömürlü ve daha öngörülebilir sonuçlar verecektir. Gülüş tasarımcılarımız, Zirkonya ile kişiliğinizi tamamlamaları, yüz estetiğindeki dengeyi yenilemeleri ve gülüşünüzün enfes güzelliğini artırmaları için istediğiniz gülümsemeyi şekillendirmek için geniş deneyime ve becerilere sahiptir. Müşterilerimize sık sık en iyi işlerimizin görünmez olduğunu söyleriz. Porselen kronlar söz konusu olduğunda, genellikle en önemli olan sizin göremediğiniz şeydir. Sizden başka kimseye ait olamayacakmış gibi hissettiren, doğal görünen bir gülümsemenin büyüsünden daha çekici bir şey olmadığına inanıyoruz. Yüz estetiğinin doğal altın oranına uygun, gerçekten kişiye özel ve benzersiz bir Gülüş Tasarımı yaratmanın önemine her zaman inanıyoruz. En güzel gülümsemenizi ortaya çıkaracak bir taç şekli seçebilmeniz için, size özgü yüz hatları ve kişilik özellikleri doğrultusunda mevcut seçenekleri ve size en uygun olanı tartışarak yüzünüze en uygun taç şekillerini seçmenize yardımcı olalım.

When choosing a clinic for zirconia porcelain crowns, it is essential to pick one with the right experience and training in cosmetic dentistry techniques. It is equally important to select a dentist who will take the time to understand you and your aesthetic smile goals and possesses the skill and artistry to deliver your exact vision. Minimal tooth reduction for a smile design will give long-lasting and more predictable results, depending on your cosmetic dentist’s expertise and tooth conservation philosophy. Our smile designers have extensive experience and skills with Zirconia to sculpt your desired smile to make them complement your personality, renew balance to the facial aesthetics, and enhance the exquisite beauty of your smile. We often tell our clients that our best work is invisible. When it comes to porcelain crowns, it is usually what you don’t see that matters most. We believe there is nothing more attractive than the glamour of a natural-looking smile that genuinely feels like it could not belong to anyone else but you. We always believe in the importance of creating a Smile Design that is truly tailored and unique in line with the natural golden ratio of facial aesthetics. Let us help you select the best crown shapes for your face by discussing the options available and what will work best for you in line with your unique facial features and personality characteristics so that you can choose a style that will bring out your best smile.

DİŞ KAPLAMALARI İLE GÜLÜŞ TASARIMI

e.max®️ DİŞ kaplamalarI ile GÜLÜŞ TASARIMI

Happy Smile Clinic, e.max® diş kaplamaları ile çalışır ve dünyanın en iyi gülümseme tasarımlarından bazılarıyla ilgilenir. e.max®️, kozmetik diş hekimliğinde hızla son teknoloji haline gelen nispeten yeni bir malzeme türüdür. Süper güçlü preslenmiş cam-seramik bir malzemedir. e.max®️’ın süper gücü sayesinde, bu kaplamalar ultra ince yapılabilir, böylece ihtiyaç duyabileceğiniz diş hazırlığı miktarı mutlak minimumda tutulur. Sadece e.max®️ ultra güçlü değil, aynı zamanda bir kaplama için en doğal görünümlü malzemedir. Bu seramik çok benzersiz çünkü hem güçlü hem de estetik. Doğal bir görünüm, üstün dayanıklılık sağlar ve leke tutmaz. Bu malzemeden yapılan Gülüş Tasarımları, ince bir tabaka olmalarına rağmen sağlam, dayanıklı ve gerçekçidir. e.max®️ porselen kaplamalar (son derece estetik lityum disilikat cam-seramik), doğal diş minenize kalıcı olarak bağlanan ultra ince cam-seramikten yapılmıştır. Smile Makeover veya Hollywood Smile olarak bilinen ve dünya çapında birçok ünlünün gülümsemesini yaratan gülümsemelerde bütün gülümsemeleri geliştirmek için kullanılır. e.max®️ porselen kaplamalarla gülüş tasarımı, sağlık ve kozmetik nedenlerle kullanılır, dişlerinizi güçlendirir ve gülüşünüzü her zaman istediğiniz bir gülümsemeye gençleştirir. e.max®️ porselen kaplamalar size hayatınızda yeni bir soluk verecek, en iyi şekilde görünmenizi ve kendinizi daha harika ve eksiksiz hissetmenizi sağlayacaktır!

e.max®️ kaplamalar için bir klinik seçerken, kozmetik diş hekimliği teknikleri konusunda doğru deneyime ve eğitime sahip olanı seçmek çok önemlidir. Sizi ve estetik gülüş hedeflerinizi anlamak için zaman ayıracak ve tam vizyonunuzu sunacak beceri ve sanata sahip bir diş hekimi seçmek de aynı derecede önemlidir. Kişiye özel gülüş tasarımı için minimum diş küçültme, kozmetik diş hekiminizin uzmanlığına ve diş koruma felsefesine bağlı olarak uzun süreli ve daha öngörülebilir sonuçlar verecektir. Gülümseme tasarımcılarımız, kişiliğinizi tamamlamaları, yüz estetiğinde dengeyi yenilemeleri ve gülümsemenizin enfes güzelliğini artırmaları için istediğiniz gülümsemeyi şekillendirmek için e.max®️ konusunda kapsamlı deneyim ve becerilere sahiptir. Müşterilerimize sık sık en iyi işlerimizin görünmez olduğunu söyleriz. e.max®️ kaplamalar söz konusu olduğunda, genellikle en önemli olan sizin göremediğiniz şeydir. Sizden başka kimseye ait olamayacakmış gibi hissettiren, doğal görünen bir gülümsemenin büyüsünden daha çekici bir şey olmadığına inanıyoruz. Yüz estetiğinin doğal altın oranına uygun, gerçekten kişiye özel ve benzersiz bir Gülüş Tasarımı yaratmanın önemine her zaman inanıyoruz. En iyi gülümsemenizi ortaya çıkaracak bir stil seçebilmeniz için, benzersiz yüz hatlarınız ve kişilik özellikleriniz doğrultusunda mevcut seçenekleri ve size en uygun olanı tartışarak yüzünüze en uygun kaplama şekillerini seçmenize yardımcı olalım.

e.max®️ ile Gülüş Tasarımları

SSS

İşte Kozmetik, İmplant ve İleri Diş Hekimliği hakkında En Sık Sorulan Sorular için Hızlı ve Kolay Kılavuzunuz.

İLETİŞİM FORMU

  BİZE ULAŞIN

   Nasıl başlanır?

   Ücretsiz online danışmanlığınızı alın ve yeni gülüşünüze giden yolda ilk adımı bizimle atın.

   +90 850 305 95 95

   hello@hsctr.com

   Altunizade Mah, Kısıklı Cad, Sarkuysan Ak Plaza A Blok No:4 Kat:3, 34662 Üsküdar/İstanbul

   diş kaplamaları