İMPLANT VE GÜLÜŞ TASARIMI

Kliniğimiz biyo-diş hekimliğine inanıyor, bu nedenle E.max Porselen Kaplama, Zirkonya Porselen Kron, diş implantları ve metal içermeyen restorasyonlar gibi metal içermeyen çözümler sunuyoruz. Avrupa’nın en iyi dijital diş laboratuvarlarından birini kullanıyoruz, birinci sınıf diş teknisyenleriyle çalışıyoruz ve en iyi kozmetik ve restoratif tedavilerden bazılarını yaratıyoruz. Kozmetik diş hekimliği, özel ve minimal invaziv estetik gülüş tasarımları, Hollywood gülüşleri ve diş implantı prosedürlerinde uzmanız.

Hayallerimi gerçekleştirdikleri için Happy Smile Clinics'e gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Yaptıkları şey konusunda çok tutkulular. Dünyanın en iyi kliniği.

Naledi S.
Çok profesyonel çalışma. Dişlerimi yaptırdığım için çok mutluyum. Artık Happy Smile Clinic'ten mükemmel ve yıldızlarla göz kamaştıran bir gülümsemeye sahibim. Bu yolculuğu asla unutmam.

Elizabeth M.
Aynaya baktığımda bile görünüşümden tamamen memnun değildim. Aslında gülümsememi nasıl saklayacağımı öğrenmiştim ama şimdi kendimi şanslı hissediyorum ve yeni gülüşüm tam da istediğim gibi.

Hannah N.